Vítejte!

3. března 2014 v 8:30 |  Úvod
Cílem tohoto blogu je poskytovat informace a tipy týkající se literatury o životním prostředí, zdravém životním stylu, samozásobitelských a home-made aktivitách, koncepci udržitelného rozvoje, využívání lokálních surovin a dalších.

Chystáme cyklus přednášek a besed na různá témata, při kterých bychom se s vámi rádi osobně setkali. Pečlivě sledujeme knižní produkci a snažíme se vybrat tituly, které by vás mohly zajímat a inspirovat. K tomu všemu však potřebujeme i vás, a to nejen jako příjemce, návštěvníky a čtenáře, ale rádi bychom od vás dostávali zpětnou vazbu o tom, co podnikáme.
Můžete si přečíst články na tomto veřejně přístupném blogu. Každý čtenář může bez předchozí registrace daný příspěvek komentovat* a po registraci na milena.sirova@gmail.com, můžete na tento blog přispívat**.
Komentovat a přispívat můžete i na naší facebookové stránce.
Prosím, neváhejte a zapojte se se svými návrhy a příspěvky, ať naše knihovna žije a ožívá lidmi, kteří ji budou s radostí navštěvovat.

S úctou

Městská knihovna Písek

Upozornění:

* Městská knihovna Písek si vyhrazuje právo mazat komentáře vulgárního, hanlivého či urážlivého obsahu a komentáře popírající rasovou, náboženskou či sexuální svobodu.
** Městská knihovna Písek si vyhrazuje právo zaslaný příspěvek formálně, či obsahově upravit či ho odmítnout.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama